Welcome

Anti Essays offers essay examples to help students with their essay writing.

Sign Up

Musik Essay

  • Submitted by: MelOK
  • on February 19, 2012
  • Category: English
  • Length: 296 words

Open Document

Below is an essay on "Musik" from Anti Essays, your source for research papers, essays, and term paper examples.

nt                                           Arutlus

    Käisin Saku Suurhallis Rammsteini kontserdil 24.Veebruaril 2010. aastal.Peale nelja aastast kestnud pausi on bändil valminud uus album ning selle Euroopa esitlustuuri raames tuldi Tallinna tagasi.Nad esitasid oma uut albumit „Liebe ist für alle da“ (tõlkes „ Armastus on kõigi jaoks olemas“).Albumil on 11 lugu. Rammstein on Eestis esinenud kaks korda-mõlemal korral ette välja müüdud saaliga.
      Rammstein on saksa rokkansambel, mis tegutseb alates 1994. aastast.Nad esitasid oma laule enamuselt saksa keeles.Kontsertit alustas soojendusbänd Combichrist. Nende bändis oli 3-4 liiget. Combichrist bändi muusikastiilist rääkides tulevad meelde deemonid ja õudusfilmid, kuna see oli üsna karm muusika.Minule isiklikult see muusika ei istunud, see oleks olnud nagu mingi metalldisko(rabarocile oleks see hästi sobinud). Nad esitasid 4-5 laulu ning seejärel saabus lavale Rammsteini solist Till Lindemann läbi papist „seina“.Kõik karjusid ja hüppasid.
Algas tuleshow. Lava esine põles, inimesed olid hullud kuulama nende võimast muusikat.Bändi kuulusid veel Richard Kruspe ja Paul Heiko Landers, kes mängisid kitarri, Oliver Riedel (bass), Christoph Schneider, kes mängis trumme ning Christian Lorenz (klahvpillid).
      Bänd   kasutas laval võimast pürotehnikat ja tuleshowd.Väga lahe lavakujundus ja dekoratsioonid, hästi palju detaile ja liikuvaid osi. Lava kujundus oli täpselt see, mis industriaalis olema peab. Juba ainult värvitoonide kasutus erinevate piltide loomisel oli omaette vaatepilt.
        Mina sain showd jälgida keskel fänntsoonil. Seal oli leekide ajal päris palav ja plahvatuse ajal läksid alguses kõrvad lukku. Tulevärk oli ka võimas, mitu korda käis peast läbi mõte, kui täpselt see kõik peab olema välja arvestatud, et midagi valesti ei läheks. Rammsteini kostüümid meeldisid mulle ka. Veel meeldis mulle laulja suus valgus(mis paistis kaugelegi välja), lasersilmadega nukud, kes plahvatasid lõpuks ning ka...

Show More


Citations

MLA Citation

"Musik". Anti Essays. 14 Dec. 2018

<http://parimatch-stavka7.com/free-essays/Musik-168946.html>

APA Citation

Musik. Anti Essays. Retrieved December 14, 2018, from the World Wide Web: http://parimatch-stavka7.com/free-essays/Musik-168946.html


Love, of Course | eLearning [VIDEO] | Watch movie